Barca farciaże
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wieluń
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ban!
0
Ban!
0
jestem kibicem chelsea i nie dziwcie sie nam ze tak piszemy takiego pecha nikt nie ma w tamtym roku te karne teraz to nozalamac sie mozna
Chelsea 4ever
0
ja juz niemoge taki pech rok temu i teraz jalezala sie nam 2 razy lm ba ze 3 i teraz mi niemuwcie o antyfutbolu bo w 2 mecvzy bylismy zdecydowanie lepsi i wam sie udala jestesmy lepsi od was i beziemy